November az egészség hónapja. Egészségügyi vetélkedő

A 2023-24-es tanévben iskolánk hagyományainak megfelelően, novemberben egészséghónapot tartottunk. A gyerekek és a szülők is nagyon lelkesen vettek részt a
meghirdetett zöldség-gyümölcs szobrászatban, ahol gyönyörű és kedves alkotások születtek, melyek az iskola aulájában kerültek kiállításra.

Minden osztály elkészítette – szintén szülők segítségével – a saját egészségtablóját. Ezek a tablók minden esetben az egészséges életmódra próbálták felhívni a figyelmet.

Hetente két alkalommal a felső tagozatos tanulók az iskolarádión keresztül, a tízórai szünetben felolvasást tartottak az egészséges táplálkozással, életmóddal kapcsolatban.

Az egészséghónapot vetélkedők zárták. A felső tagozatosok tesztet töltöttek ki, melynek
értékelése után a négy legjobb versenyző mérhette össze tudását. Az alsó tagozatosok
csapatversenyen vettek részt, ahol nagyon lelkesen dolgoztak, és nagyon jól érezték
magukat.